kuchyňa

Kuchyně je středobodem každé domácnosti. Kromě kuchyňských linek nabízíme širokou škálu praktického vybavení, které vám usnadní každodenní přípravu a servírování pokrmů. Pro každého kuchaře jsou základem kvalitní nože, ale vyberte si dobře i mezi nádobím. Můžete zvolit nerezové hrnce a pánve s nepřilnavým povrchem, nebo designové keramické. V kuchyni by neměly chybět ani kuchyňské spotřebiče, jako jsou moderní tyčové mixéry, rychlovarná konvice, kávovar či kuchyňská váha. Pěkný ubrus a prostírání dozdobí každý jídelní stůl.

Články z kategórie kuchyňa

Rady, tipy, nápady

5 tipov, ako ušetriť miesto v kuchyni

19. 1. 2017

Tiež máte pocit, že máte viac riadu ako miesta v kuchyni? Nie ste v tom sami. Malá kuchyňa, veľká kuchyňa, je to jedno ... O cenné centimetre na kuchynskej linke aj v nej bojujú snáď všetci. Preto sme pre vás pripravili tipy, vďaka ktorým miesto ešte zostane.

Perfektná šálka kávy aj bez kávovaru

4. 1. 2017

Keď si chcete vychutnať naozaj dokonalú šálku horúcej kávy, nemusíte kvôli tomu chodiť stále do kaviarne. Dokonca ani nepotrebujete drahý kávovar, aby ste si mohli pripraviť prvotriednu kávu doma. Stačí vedieť, ako ju správne pripraviť, aby bola naozaj chutná.

Optické klamy

8. 11. 2016

Každý určite pozná nejaký fígeľ, ako opticky zväčšiť, zmenšiť, rozšíriť alebo pretiahnuť miestnosť alebo znížiť či zvýšiť stropy. Možno by sme si to mohli zhrnúť.