Detská izba

Zde najdete vše pro kompletní vybavení pokojů vašich malých i větších dětiček. S pomocí nápaditého nábytku a doplňků pro ně vytvoříte pohádkový svět! Kromě základního vybavení se budou hodit další úložné prostory, například koše na hračky či originální police na knihy. Děti budou jistě rády odpočívat v dětských křeslech nebo na moderním a designovém sedacím vaku. Dětem můžete přizpůsobit i veškerý textil v pokoji, od závěsů, koberců až po dětské povlečení s jejich oblíbenými hrdiny.

Články z kategórie detská izba

Rady, tipy, nápady

Akú nástenku, tabuľu či chytrú stenu do pracovne?

19. 4. 2017

Ide vám hlava dookola zo všetkých informácií, úloh a termínov? Pre lepšiu organizáciu práce sú nástenky a tabule ako stvorené. Ak vám ani to nie je dosť, môžete si zaobstarať chytrú stenu. Poďte si vybrať.

Rady, tipy, nápady

Čím sa riadiť pri vyberaní sedacieho vaku pre deti?

13. 4. 2017

Sedacie vaky sa už pomerne dlho tešia veľkej obľube a rozhodne sa nedá povedať, že by to tak bolo iba u detí. Ak zvolíte parametre vaku správne, môže v ňom veľmi skoro relaxovať celá rodina.

Rady, tipy, nápady

Hodia sa regály do detskej izby?

12. 4. 2017

Pri zariaďovaní detskej izby bude jedným z kľúčových problémov nepretržitý nedostatok úložného priestoru. Je veľa možností, ako sa s tým vysporiadať, a jednou z nich je práve inštalácia regálov.

Rady, tipy, nápady

Ako vybrať poličky do detskej izby?

9. 4. 2017

Poličky a regály sú dizajnovým doplnkom aj praktickým pomocníkom. Vhodné sú do akejkoľvek miestnosti v každej domácnosti a v prípade detskej izby, kde je udržiavanie poriadku ešte o niečo zložitejšie, táto pravda platí dvojnásobne.

Rady, tipy, nápady

Podľa čoho vyberať detské šatňové skrine

7. 4. 2017

Na čo by ste sa mali určite zamerať, až budete vyberať šatňové skriňe do detskej izby? Dôležitý je materiál, povrchová úprava i celkové vybavenie. Výber šatňovej skrine preto nepodceňujte, ak zvolíte správne, vydrží vášmu dieťaťu mnoho rokov.

Rady, tipy, nápady

5 krokov, ako vybrať skrine do detskej izby

6. 4. 2017

Výber nábytku do detskej izby podlieha niekoľkým pravidlám. Keď ich budete rešpektovať, vytvoríte pre svojich potomkov bezpečnú, útulnú a praktickú izbičku, ktorá porastie spolu s nimi. Kúpou postele a stola ale práca nekončí, skrine sú nemenej dôležité.

Rady, tipy, nápady

Ako vybrať vhodné obliečky pre deti

17. 3. 2017

Zariaďovať detskú izbičku je radosť. S nápadmi sa nemusíte držať pri zemi a u detskýyh obliečok to platí dvojnásobne. Pri nákupe je však potrebné zohľadniť aj kvalitu materiálu, aby boli obliečky pre vaše deti funkčné a pohodlné.

Rady, tipy, nápady

Ako na detskú izbu v škandinávskom štýle

13. 3. 2017

Škandinávsky štýl si pre svoju nadčasovosť, svetlé farby a istý optimizmus získava rodičov, ktorí chcú v tomto duchu zariadiť detskú izbu pre svojich najmenších. Deťom je v nej dobre a tak to má byť. Zariaďovanie nie je nijako zložité, ak viete, ako na to.